Якісна освіта – гідна робота

Дата: 13.02.2019 14:59

Шановні мешканці Тавричанської ОТГ Херсонської області, якщо Ви бажаєте отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Херсонському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, який розташований в місті Нова Каховка. Головним завданням центру є здійснення ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослого населення.

Картинки по запросу херсонський центр професійно-технічної освіти

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, слухачам виплачується допомога по безробіттю у розмірах і в строки, що встановлені відповідно до законодавства, при необхідності надається гуртожиток у разі проведення професійного навчання не за місцем проживання або компенсуються  витрати на проїзд до місця навчання та у зворотному напрямку за кожен день навчання (крім витрат на проїзд у міському транспорті і таксі).

На сьогодні є можливість пройти навчання в Херсонському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де Ви можете здійснити професійне навчання за професіями :

продавець продовольчих товарів (термін навчання – 4,5 міс.)

Картинки по запросу продавець продовольчих товарів

продавець непродовольчих товарів (термін навчання – 4,3 міс.)

Картинки по запросу продавець

касир торговельного залу (термін навчання – 3,8 міс.)

Картинки по запросу касир залу

офіціант (термін навчання – 3,5 міс.)

Фото без опису

бармен (термін навчання – 3,5 міс.)

швачка (термін навчання – 4,1 міс.)

Картинки по запросу швачка

овочівник (термін навчання – 3,2 міс.)

плодоовочівник (термін навчання – 3,3 міс.)

Картинки по запросу плодоовочівник

тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (термін навчання, кат. «А1» – 6,8 міс.)

Фото без опису

Підготовка слухачів здійснюється як за груповою,  так і за індивідуальною формами навчання. Після закінчення  навчання слухачам присвоюється кваліфікаційний рівень та видається свідоцтво державного зразка. До послуг слухачів – новітня матеріально-технічна база навчального закладу, лабораторії та навчальні кабінети, оснащені інтерактивною електронною технікою.

Тому,  пропонуємо всім бажаючим,  хто не має ще професії або вже має  професію, але не може на даний час працевлаштуватися за фахом, змінити кваліфікацію та оволодіти професією, що користується попитом на регіональному ринку праці і знайти відповідне місце роботи. На даний час,  лише професія, яка користується попитом  та висока кваліфікація можуть забезпечити  ефективне працевлаштування на сучасному ринку праці.

За більш детальною інформацією звертайтеся до

Каховського міськрайонного центру зайнятості

за адресою :

м. Каховка, пр. Європейський, 6 (Ворошилова)

режим роботи:

понеділок – четвер 8.00 – 17.00

п’ятниця 8.00 – 15.45

кабінет 105, 106 (І-й поверх).

Телефон для довідок :  5-79-47

Начальник відділу