Каховський міськрайонний центр зайнятості інформує

Дата: 15.01.2019 12:38

Фото без опису

Доводимо до відома підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 осіб, що Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.11.2018 року № 1763 внесено зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові  гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Для  підприємств  (установ, організацій) із  чисельністю штатних працівників  від  8  до  20 осіб  з  2018 року  запроваджена  квота  в розмірі  не менше  однієї особи  в  середньообліковій  чисельності  працівників для  працевлаштування осіб,  яким  до настання права на  пенсію за  віком   лишилося  10  і менше років (ця вимога не  стосується  фізичних осіб – підприємців  і  фізичних  осіб, які  використовують   найману  працю).

Підприємства (установи, організації) зі  штатом  понад 20 працівників  мають  виконувати  5% квоту, передбачену  у частині першій статті 14 Закону  України «Про зайнятість населення».

Відповідно до п.2.5  зазначеного  вище Порядку роботодавці (підприємства, установи та організації) з чисельністю штатних працівників від 8 осіб щороку, не пізніше 01 лютого  після  звітного року, зобов’язані  надати центру зайнятості Інформацію про зайнятість і працевлаштування  громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню  за додатком.

Звертаємо увагу на те, що  форма даного додатку змінена Наказом Міністерства соціальної політики України № 1763 від 23.11.2018 року.

Інформація приймається

в Каховському міськрайонному центрі зайнятості за адресою :

м. Каховка, пр. Європейський, 6 (Ворошилова)

кабінет  №304 (3-й поверх).

Телефони для довідок :  5-84-51, 5-73-79.

режим роботи

понеділок – четвер 8.00 – 17.00