Святкування Дня Святого Миколая в закладах дошкільної освіти Тавричанської сільської ради

Дата: 20.12.2018 10:30

Фото без опису

День Святого Миколая – улюблене свято усіх дітей. Кожного року, 19 грудня, приходить він, непомітно проникаючи у їхнє житло, даруючи омріяні подарунки. Завітав він на гостину і до вихованців закладів  дошкільної освіти Тавричанської сільської ради.

В Дудчинському КЗДО за  традицією  учні 4 класу Дудчинської ЗОШ І – ІІІ ст.(вчитель Левковець Л.І.) показали театралізоване дійство «Казка про Святого Миколая» для розвитку пізнавальної сфери малюків, вважаючи, що діти повинні добре знати історію та традиції нашого народу

Завітав Святий Миколай і до Тавричансмького КЗДО, де діти мали можливість переглянути мультфільм про пригоди Миколая .

Вихователі Марянівського КЗДО провели розвагу «Піжамна вечірка», де дітей зачаклувала зла Лінь. Вони потрапили до сонного царства і могли не потрапити на свято. Але вірні друзі звірі допомогли зняти чари та пограли з ними в музичні рухливі ігри.

Головним героєм свята був   Святий Миколай.    Діти декламували вірші, співали пісні про Святого Миколая, були активними учасниками веселих розваг та забав. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, він вручив їм солодкі подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволені і щасливі, малюки попрощались з гостем та запросили його на наступний рік.

Виконавець спеціаліст ІІ кат. відділу освіти Кіло М.С.