Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Дата: 16.11.2018 08:02

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, А ТАКОЖ ТІ, ХТО ПРИСВЯТИВ СВОЄ ЖИТТЯ СТУДЕНТСТВУ!
ЩОРОКУ 17 ЛИСТОПАДА ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА.
ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ ТА НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ З НАГОДИ ЦЬОГО СВЯТА!

Це найцікавіший, веселий і водночас дуже відповідальний етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для Вас, молодих та сміливих, нічого недосяжного немає. Ваші здібності, інтелектуальні можливості, безкомпромісність в постійному пошуку правди й справедливості, благородні устремління домогтися в усьому істини, здоровий суспільний максималізм здатні забезпечити в сучасних умовах історичний прорив і нашій державі, й українському народові. Лише об'єднавши наші зусилля, ми зможемо принести стабільність і процвітання Україні.

Вітаю всіх тих, хто був студентом і ніколи не забуде свої студентські роки та протягом усього життя залишиться молодим, бо має в душі та очах незгасимий студентський вогник.

Щиро бажаю колишнім і нинішнім студентам бути на рівні високих вимог сучасного життя. Щастя Вам на життєвому шляху, вірних друзів, мудрих наставників, досвідчених колег, надійних партнерів. Нехай збудуться Ваші мрії та назавжди збережеться у Ваших серцях романтика студентського життя. Зі святом Вас!

З повагою, сільський голова
Ю.А. Гречка