ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ "СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ТАВРИЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ НА 2018-2028 р.р."

Дата: 05.06.2018 15:58

Шановні земляки!

13 червня 2018 року о 16:00 у с. Тавричанка, вул.. 40-років Перемоги (Будинок культури)  буде презентована Стратегія розвитку Тавричанської громади на період 2018-2028 роки та проведені громадські обговорення проектних пропозицій Плану реалізації Стратегії розвитку Тавричанської громади до 2020 року. Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити проектні пропозиції в рамках можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів, цілей та проектів, що визначені у Стратегії розвитку. В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ та передані на розгляд  сесії для затвердження. Підготовка Стратегії розвитку відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Тавричанської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців органів місцевого самоврядування за експертної підтримки ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».