Прощання з дитячим садочком

Дата: 01.06.2018 08:30

Фото без опису Настав час випускних свят у дитячих садочках. За три літніх місяці багато випускників дитячих садків стануть першокласниками. Увесь цей рік вони «дорослішали», хоча на випускних фотографіях, як не намагалися, а вигляд у малюків усе – таки був зворушливий, такий самий, коли вони завітали в дитячий садок чотири роки тому.

На останньому святі в дитячому садку дітям дають безліч жартівливих порад і мудрих напуттів у їх нове шкільне доросле життя. Вони змагаються, хто швидше складе портфель, хто краще напише літери або прочитає слово. Вони граються, але їх думки линуть вже за межі дитячого садка. Діти прагнуть наблизити майбутнє  про те, що їх очікує в школі.

Кілька років тому ці діти нагадували зграйку безпорадних і незграбних пташенят . За час перебування в садочку вони навчилися самостійно їсти, зав’язувати шнурки, розв’язувати логічні задачі і товаришувати.

І ось тепер, коли група перетворилася на колектив, коли знає про кожного малюка все, доводиться розлучатися.

Вихователі дивляться на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вихователі намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету. І ось зараз, коли діти йдуть, вихователі міркують : чи вийшло?

І чи вийшло найголовніше: щоб у малюка залишилися від перебування в дитячому садку приємні, радісні спогади, чи захоче він, коли виросте, віддати до дитячого садка своїх дітей?

Багато-багато важливих питань постає під час випускних свят. У дітей – свої, у дорослих – свої. Майбутнє розв’яже ці питання : одні – швидко, решту – з плином часу. Тож побажаємо випускникам сонячної дороги.

Усе ж таки ми, педагоги – «дошкільники»,- щасливі люди . Ми тримаємо у своїх руках найбільшу коштовність – Дитинство. Але це і зобов’язує нас до відповідальності перед ним.

Пам’ятаймо про це завжди!

(Спеціаліст з питань дошкільної освіти Кіло М.С.)

Тавричанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Фото без опису          Фото без опису

Мар'янівський ДНЗ

Фото без опису      Фото без опису