Завершився II етап (територіальний) військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Дата: 23.05.2018 16:05

Фото без опису"Степові яструби" - переможці територіального етапу військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Завершився II етап (територіальний) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), який проходив у історико-розважальному комплексі "Зелені хутори Таврії" Олешківського району з 18 по 19 травня 2018 року. Відважні юнаки та дівчата  протягом двох днів з честю, наполегливістю і завзятістю пройшли всі труднощі і випробування, вони долали природні перешкоди, рятували “постраждалих”, брали участь у військовому, мистецькому, туристичному вишколах,  доводячи свою кмітливість, спритність та хоробрість.

Випробування залишились позаду, і джури з честю отримали заслужені нагороди. За допомогою гри, учнівська молодь пройшла національне та військово-патріотичне виховання у історичних та військових традиціях українського козацтва і сучасного війська.

Отже, за результатом третє місце посів – рій "Українські отамани" Заозерненської ЗОШ І-ІІ ст., друге місце – рій "Таврійські чайки" Тавричанського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", ну, а почесне перше місце мужньо виборов – рій "Степові яструби" Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст.

(Спеціаліст ІІ категорії з питань культури, спорту та виховної роботи Демченко О.В.)