Таврійський барвограй талантів у Тавричанській ОТГ

Дата: 07.05.2018 08:52

Фото без описуТаврійський барвограй талантів!

Кажуть, що Бог створив цей дивний світ так, що у ньому ніщо не повторюється, і навіть листочки на дереві різняться один від одного. Цю істину ще раз підтвердили учасники територіального етапу огляду дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй».

27 квітня 2018 року в Тавричанському СБК учнівська молодь з 4 закладів загальної середньої освіти Тавричанської сільської ради продемонструвала майстерне володіння навичками вокального, хореографічного, театрального мистецтва. Тавричанська ОТГ багата юними талантами.

Розпочався захід переглядом вистави учнів Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» «Чисте Джерельце», які  внесли національний колорит у атмосферу свята . Під час перегляду концертної програми творчі колективи та виконавці представили різножанрові номери – хореографічні, вокальні,  декламаторські, театральні.

У концертній програмі яскравими були виступи майстрів художнього слова Семенюк Ліни  та Кравченко Дар’ї (Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст.), Власюк Іванни (Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».), Приходько Крістіни (Заозерненської ЗОШ І-ІІ ст.).

Зачарували виступи вокалістів — золотих голосів Тавричанської сільської ради: Довбні Катерини, Орищенко Вероніки, Соколовської Вероніки, дитячого хору «Тавричаночка» (Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ».), Гейн Аріни (Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст.), хору «Вогник» (Мар'янівської ЗОШ І-ІІ ст.), вокального ансамблю «Зернятко» (Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»), вокального ансамблю «Джерельце» (Дудчинської ЗОШ І-ІІІст.).

У номінації «Хореографічне мистецтво» продемонстрували свою майстерність танцювальні колективи середньої та  старшої група студії сучасного танцю «Забава» Тавричанського НВК, танцювальної групи «Smile» Мар'янівської ЗОШ І-ІІ ст.

Захопила глядачів виставка декоративно-прикладного та фото мистецтва  яку представили школи Тавричанської сільської ради. Роботи були виконані в техніці квілінг, витинанка, вишивка стрічками, м’яка іграшка, образотворче мистецтво, бісероплетіння та оригамі.

У цілому захід набув атмосфери свята. Завдяки талановитим керівникам, їх щоденній праці з дітьми, особистій енергії та досвіду відбулося це грандіозне свято дитячої творчості. На кожному кроці ми бачимо спалахи талантів, вправних і впевнених, боязких і сором’язливих, але кожному з них приділяють неабияку увагу. Тож будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, які взялися за таку благородну справу, будуть їм у цьому допомагати. І на українському мистецькому олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

(Спеціаліст ІІ категорії з питань дошкільної освіти)

Номінація "Театральне мистецтво"

І місце "Чисте джерельце" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (439 б.)

Номінація "Вокал" (хор, ансамблі, солісти)

І місце хор "Тавричаночка" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (330 б.)

Фото без опису

ІІ місце хор 4 класу Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (297б.)

Фото без опису

ІІІ місце хор "Вогник" Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (253 б.)

Фото без опису

І місце ансамбль "Зернятко"  Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (315 б.)

Фото без опису

ІІ місце ансамбль "Джерельце" Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ст. (314 б.)

ІІІ місце ансамбль "Юність" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (313 б.)

Фото без опису

І місце вокаліст Довбня Катерина Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (330 б.)

Фото без опису

ІІ місце вокаліст Орищенко Вероніка Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (325 б.)

Фото без опису

ІІІ місце вокаліст Соколовська Вероніка Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (318 б.)

Номінація "Художнє слово"

І місце читець Семенюк Ліна Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ст. (328 б.)

Фото без опису

ІІ місце читець Кравченко Дар'я Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ст. (322 б.)

Фото без опису

ІІІ місце читець Власюк Іванна Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (320 б.)

Номінація "Хореографія"

І місце старша група "Забава" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (540 б.)

Фото без опису

ІІ місце середня група "Забава" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (538 б.)

Фото без опису

ІІІ місце "Smail" Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (473 б.)

Номінація "Фото мистецтво"

І місце Білецька Надія "Пісня весняного ранку" Дудчинська ЗОШ І-ІІІ ст. (327 б.)

ІІ місце Шевченко Марія "Красива осінь вишиває клени" Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (326 б.)

ІІІ місце Шевченко Марія "КДе лелека водиться, там щастя водиться" Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (324 б.)

Номінація "Образотворче мистецтво"

І місце Царук Олександра "Соняшники у вазі" Мар'янівська ЗОШ І-ІІ ст. (330 б.)

ІІ місце Григорюк Олександра "Весняна райдуга" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (325 б.)

ІІІ місце Григорюк Олександра "Український барвограй" Тавричанський  НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" (322 б.)