В Тавричанській ОТГ пройшов І етап (відбірковий) обласного фестивалю "Поетичний камертон Ліни Костенко"

Дата: 14.03.2018 09:49

Обласний фестиваль виконавської майстерності

"Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви"

З метою підтримки та розвитку творчої самореалізації населення Тавричанської ОТГ у різних жанрах виконавського мистецтва, популяризації творчості української письменниці, поетеси Ліни Костенко (19.03.1930 р.н.),   13 березня 2018 року на базі Тавричанського СБК відбувся I (відбірковий) етап щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Свою майстерність показали 15 учнів закладів загальної середньої освіти громади.

Територіальний етап фестивалю проходив у трьох категоріях: «читці», «автори віршів»  та «художники».

У категорії «читці» свою майстерність у виконанні віршів, уривків з віршів Л.Костенко або музично-поетичних композицій, які пов’язані з творчістю Л.Костенко, представили 11 учасників.  Перше місце посіла Семенюк Ліна, учениця Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст., другі місця розділили учениці Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Бикова Вікторія та Мельникович Анастасія, треті місця зайняли: Галкіна Вікторія, учениця Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Кучеренко Євген, учень Дудчинської ЗОШ І-ІІІ ст, та колектив Заозерненської ЗОШ І-ІІ ст. Приходько Крістіна, Корж Єлизавета, Курбацька Віталіна.

У категорії «художники» свої ілюстрації до творів Л.Костенко представили 3 учасника. Журі визнало кращою роботою малюнок Гайдаш Анастасії, учениці Заозерненської ЗОШ І-ІІ ст.

У категорії «автори віршів» Гайдаш Анастасія, учениця Заозерненської ЗОШ І-ІІ ст. декламувала вірш, написаний за мотивами творів Л.Костенко.

Всі учасники, які посіли I, II, та III місця, отримали Дипломи за вагомий внесок у популяризацію української поезії, виявлену майстерність у художній інтерпретації поетичної творчості Ліни Костенко. Члени журі також відмітили Дипломами учасника інших виконавців у категоріях «читці» та «художники».

Щиро вітаємо усіх переможців  I (відбіркового) етапу щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та подальших яскравих перемог!

(Демченко О.В. спеціаліст з питань культури, молоді та спорту)

"ЧИТЦІ"

"АВТОРИ ВІРШІВ"