Я МАЮ ПРАВО

Про проєкт «Я МАЮ ПРАВО!»

«Я МАЮ ПРАВО!» — це загальнонаціональній правопросвітницький проєкт, мета якого — підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян та розвиток системи безоплатної правової допомоги. Наразі мережа безоплатної правової допомоги налічує 551 точку доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Логотип проекту Я маю право

Основні напрями реалізації проєкту:

• захист прав аграріїв
  • захист прав дітей та жінок
  • право на справедливий суд
  • захист прав підприємців
  • захист прав при взаємодії з правоохоронними органами

Проєкт реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів та партнерів. Парнерами проєкту виступають Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Міжнародний фонд «Відродження», Координаційний центр з надання правової допомоги, Міністерство освіти і науки України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Асоціація юридичних клінік України.

Проєкт розрахований на три роки — з 2017 по 2019. У вересні 2017 року проєкт отримав статус національного згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України №638-р від 13.09.2017. 2018 рік оголошено роком проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальну інформацію про проєкт, а також корисні правові поради можна отримати на веб-сайті проекту —  pravo.minjust.gov.ua та на Youtube каналі Міністерства юстиції України.