Сертифікатна програма Всеукраїнської Асоціації ОТГ та КНУ імені Тараса Шевченка

Дата: 17.07.2021 19:33

(На фото зліва на право стоять: Наталія Темченко, Ірина Миронченко, Оксана Лихо, Сергій Ожго, Олександра Оврашко, Леся Дзюбак (посередині))

14 липня 2021 р. розпочалася сертифікована програма для представників лідерів органів місцевого самоврядування з різних куточків України "Стратегування та планування розвитку громад та територій - дії лідерів громад" від Всеукраїнської Асоціації ОТГ, що проходить на базі Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка. Від Херсонщини, окрім нашої громади, доєдналася до участі і Новотроїцька ТГ.

Дана програма націлена та корисна задля поглиблення знань лідерів органів місцевого самоврядування у заходах підвищення конкурентоспроможності та привабливості територіальних громад. ЇЇ заняття (тренінги) поділені на 2 частини - влітку з 14-16 липня та восени 9, 10 вересня. Перша частина включала наступні заняття:

- Ефективності системи муніципального управління;

- Економіко-географічна база розвитку громад і територій;

- Організація ефективного юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування;

- Залучення інвестицій в місцеву економіку розвитку. Розробка та менеджмент проєктів;

- Аналітика даних. GIS-портал в інтересах розвитку громад і територій;

- Стратегії та планування місцевого економічного та просторового планування;

- Бюджети територіальних громад: досягнення та виклики в процесі децентралізації.

На нинішній день ми вдячні за корисні знання. Чекаємо продовження програми восени та сподіваємось на дієве співробітництво з організаторами та викладачами задля пошуку нових шляхів до розвитку Тавричанської ТГ.

(День 1)

(День 2)