Весняний турнір з волейболу "Кубок 8-Березня" серед збірних жіночих команд ТГ Херсонщини

Дата: 10.03.2021 13:14

Фото без опису06 березня 2021 року в смт.Асканія-Нова  відбувся відкритий весняний турнір з волейболу «Кубок 8 – Березня» серед збірних жіночих команд ТГ Херсонщини з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня. Саме так на Херсонщині зустріли весну представниці волейбольних команд, що прибули змагатися. Даний турнір є хорошим кроком до популяризації та розвитку цього виду спорту, пропаганди здорового способу життя та гарною нагодою черговий раз привітати прекрасну половину людства.

В турнірі взяли участь 3 волейбольних команди: Тавричанської ТГ, Хрестівської ТГ та Каланчацької ТГ.

У спортивному залі зібралося чимало вболівальників, які дуже активно підтримували свої команди. Змагання по коловій системі проходили в напружених та безкомпромісних матчах.

За результатами змагань перемогу в турнірі святкували спортсменки з Хрестівської ТГ, «срібло» приміряла команда Каланчацької ТГ, третє місце виборола команда Тавричанської ТГ.

Джерело: http://tavr.osv.org.ua/news/11-23-15-10-03-2021/