Повідомлення КП «Ритм» про проведення відкритого обговорення тарифів на централізоване водопостачання на 2021 рік

Дата: 29.01.2021 20:35

Відповідно до вимог пункту 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 (в редакції постанови від 03.04.2019р. № 291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, перегляд тарифів на централізоване водопостачання та/або централізоване водовідведення та їх структури здійснюється уповноваженим органом щороку. Тарифи встановлюються на плановий період тривалістю 12 місяців (з 1 січня до 31 грудня).

З огляду на  вищевказане пропонуємо ознайомитися з проєктами тарифів та їх структурою.

Варіант № 1 з урахуванням того, що з 1 вересня 2020 року мінімальна зарплата становитиме у місячному розмірі – 5000 грн.

Варіант № 2 з урахуванням  того, що з 01 січня 2021 року мінімальна зарплата становитиме у місячному розмірі – 6000 грн.

Зауваження та пропозиції до зазначених проєктів тарифів просимо надавати до 28 лютого 2021 року на наступну електронну адресу КП «Ритм»: kp_ritm@ukr.net.

Адміністрація КП «Ритм»