Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного Акту

Дата: 02.09.2020 15:28

Керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Тавричанська сільська рада рада повідомляє про оприлюднення регуляторного акта:

- проєкту рішення сільської ради «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (квартир) і житлових будинків (або їх частин)у нежитлові та переведення нежитлових приміщень, нежитлових будинків до житлового фонду»

З проєктом регуляторного акта та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Тавричанської сільської ради https://tavrychanska-gromada.gov.ua/ у підрозділі «Оприлюднення проєктів регуляторних актів» розділу «Регуляторна діяльність».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу на офіційному сайті Тавричанської сільської ради: https://tavrychanska-gromada.gov.ua/.

Кінцевий термін подання пропозицій та зауважень - 13 жовтня 2020 року.

Пропозиції та зауваження до проєкта регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: 74862, Херсонська обл., Каховський р-н, с. Тавричанка, вул. Соборна, б. 26 (відповідальна особа – Кравченко О.М.) або в електронному вигляді на адресу tavry4anska_silska_rada2@ukr.net.