У Тавричанській громаді відновлюється автобусне сполучення
Дата: 22.05.2020 19:27
Кількість переглядів: 443
Автобусне сполучення населених пунктів Тавричанської ОТГ, а саме такі маршрути, як "Херсон-Мар'янівка", "Солідарне-Каховка", "Дудчине-Каховка" відновлюється у повному обсязі з 23.05.20.
Перевезення пасажирів на приміських автобусах відбуватиметься з дотриманням певних обмежень:
- дотриманням кількості пасажирів в автобусах відповідно до кількості сидячих місць;
- використанням індивідуальних засобів захисту.
Відновлення регулярних автобусних рейсів перевізників стало можливим після уведення в дію рішення Кабінету Міністрів про адаптивну форму карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.