Перемога у першій обласній Колосіаді Херсонщини «Краща спортивна сільська/селищна об’єднана територіальна громада Херсонської області 2019 року

Дата: 09.09.2019 11:39

Фото без опису

07 вересня 2019 року в м. Берислав Тавричанська ОТГ здобула перемогу у фінальній обласній Колосіаді серед збірних команд ОТГ.

Спортивні змагання «Обласна Колосіада Херсонщини «Краща спортивна сільська/селищна об’єднана територіальна громада Херсонської області 2019 року» проводились серед збірних команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад Херсонської області з метою подальшого залучення широких верств сільського населення області до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя.

Змагання Колосіади проводилися в два етапи: - І етап – масові відбіркові змагання в сільських та селищних об’єднаних територіальних громадах Херсонської області – протягом року; - ІІ етап – фінальна обласна Колосіада серед збірних команд ОТГ 07 вересня 2019 року в м. Берислав.

Змагання Колосіади проводились з таких видів спорту:

- Волейбол;

- Футзал;

- Перетягування канату;

- Гирьовий спорт;

- Теніс настільний;

- Шахи;

- Шашки;

- Спортивна родина.

Збірна команда Тавричанської ОТГ показала абсолютно кращий результат серед збірних команд усіх 3 (трьох) ліг та здобула право участі у Всеукраїнських спортивних змаганнях «Краща спортивна ОТГ України», які відбудуться з 19 по 22 вересня 2019 року у селищі Ворохта Івано-Франківської області.

Також команда була нагороджена пам’ятними призами (кубками та медалями) і дипломами Оргкомітету.