Утеплення фасаду будівлі Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатило

Дата: 02.08.2019 10:48

В умовах постійного зростання цін на основні види енергоресурсів, виникла необхідність впровадження заходів енергоефективності в закладах та установах, що фінансуються з сільського бюджету Тавричанської ОТГ. Енергоефективність – це не лише спосіб заощаджувати бюджетні кошти, а й спосіб покращити здоров’я учнів.

Фасад Тавричанського ОКЗЗСО ім. О. Гатило не утеплений що сприяє втраті тепла, тому на даний час проводиться утеплення фасаду будівлі закладу. Це дозволить зменшити втрату тепла та знизити витрати на опалювання.

Впровадження енергоефективних заходів дасть змогу також створити комфортні умови для навчання та виховання учнів для надання якісної освіти, збереження здоров’я учасників навчально-виховного процесу.