Про можливість отримання послуг з професійної орієнтації учнів та випускників загальноосвітніх шкіл фахівцями Каховського міськрайонного центру зайнятості

Дата: 15.03.2019 10:26

Шановні старшокласники!

Під час навчання в школі вам  вже необхідно прийняти рішення, яку професію обрати до душі, як уникнути помилок у виборі професії та  правильно  визначитися з професійним життєвим шляхом.

Спеціалісти Каховського центру зайнятості,  до  компетенції яких  входить професійна орієнтація школярів та їх діагностичне тестування, покликані допомогти вам не помилитися в цьому виборі, прийняти більш виважені рішення, максимально точно ув'язати ваші інтереси, здібності, професійно необхідні якості з вимогами певних професій та потребами ринку праці.

На сьогодні у Вас є можливість пройти профорієнтаційне тестування  за допомогою онлайн - сервісу Державної служби зайнятості «Моя професія: Консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua/). Із запровадженням цієї системи профорієнтаційне діагностування стало загальнодоступним, усі бажаючі (віком старше 14 років) можуть отримати цю послугу дистанційно, а головне - безкоштовно в форматі онлайн. За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно до особистісних інтересів та схильностей.

Для проходження тестування з метою виявлення професійної спрямованості пропонуємо Вам звернутись до спеціалістів з профорієнтації Каховського міськрайонного центру зайнятості.

Адреса :

м. Каховка, пр. Європейський, 6 (Ворошилова)

кабінет  №105 (І-й поверх).

Телефон для довідок :  5-79-47

режим роботи