День дошкілля

Дата: 28.09.2018 15:45

Із Днем дошкілля всіх вітаєм,
Усіх, хто світлом простеляє путь,
Для кого головне в житті – Дитина,
Її освіта і духовна суть.
Хто до дітей приходить не на службу –
На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу
І просто віддає своє життя.

Знову осінь. Багряно – листопадна, відкрита усім вітрам.

А що є найпримітнішим цієї пори у календарі – це свято освітян – вихователів, вчителів традиційне знане свято День працівників освіти та Всеукраїнський день дошкілля, який офіційно відзначаємо 27 вересня. Хоча свято це й молоде, та встигло вже стати народним. Мабуть, тому, що всі ми родом з Країни дитинства. І так важливо, щоб дитинство кожного малюка було світлим, радісним і творчим.

Це свято – особливе. Для людей, які прийшли в освіту не випадково, а за покликом душі, це свято важливіше за власний день народження. Вважаю вихователів – найталановитішими людьми. Адже наша професія поєднує в собі так багато: таланти лагідної матері і дослідника світу, актора і художника, поета і майстра на всі руки. Саме ми закладаємо основи людяності, готуємо вихованців до життя, яке сьогодні часто так швидко змінюється. Адже без нас – вихователів, вчителів – не було б фахівців у жодній іншій галузі.

Зі святом вас , дорогі працівники дошкілля! Будьте здорові і щасливі.

Нехай ваші ніжні й гарячі серця зігрівають малечу, хай ваш творчий вогонь надихає колег і батьків малят. Хай усі ми завжди пам’ятаємо: найцінніше, що має суспільство – це діти і педагоги, які торують їм шляхи життя.

(Кіло М.С. спеціаліст з питань дошкільної освіти)