Сьогодні — День вихователя і дошкільних працівників!

Дата: 27.09.2018 10:19

Фото без описуШановні  вихователі,  працівники дошкільних закладів!

Сердечно вітаю з професійним святом — Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дошкільний вік — один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті  людини, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, Батьківщини. У цей період  закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується її особистість.

Професія вихователя і працівника дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, великого терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху —  той фундамент, який закладається в дитині з самого дитинства, служить їй опорою і основою в подальшому житті.

Бути вихователем — високе покликання і глибока повага. Вихователь має бути справжнім професіоналом та особистістю, аби сіяти в дитячих душах золоті зернята, які проростають добром, щедрістю, безкорисливістю, вмінням бути потрібним іншим.

Бажаю вам здоров’я на довгі літа, поваги від вихованців, вдячності від батьків. Хай кожен день буде наповнений добром,  щедрістю, надією і вірою. Світлої та щасливої долі та Божого благословення у вашій  праці і в житті.

З повагою Ю.А. Гречка, сільський голова