Пишаємося нашими захисниками батьківщини!!!

Дата: 07.09.2018 12:39

Третього вересня розпочалися військові тактичні навчання особового складу 124-ої окремої бригади територіальної оборони. Випала велика честь послужити справі захисту України й більше ста військовозобов’язаним із Каховщини . В районі було сформовано загін, що входить до 193 батальйону 124-ої окремої бригади територіальної оборони. У складі загону тер оборони – є представники апарату Тавричанської сільської ради: Шевченко Віталій Володимирович - колишній учасник АТО, Лисенко Олександр Анатолійович, Білан Олександр Миколайович, Ковальчук Руслан Євгенійович та голова Тавричанської сільської ради Гречка Юрій Анатолійович, а також Мельников Валентин Єгорович - колишній учасник АТО, Сябрук Петро Іванович - колишній учасник АТО, депутат Тавричанської сільської ради, Малюкін Михайло Станіславович - працівник ДПДГ "Асканійське", Золотухін Дмитро Володимирович - працівник ДПДГ "Асканійське", Тарапун Віктор Андрійович - працівник ДПДГ "Асканійське", Кулеба Андрій Миколайович - працівник ДПДГ "Асканійське", Козак Іван Іванович - робітник комунального підприємства "Ритм".

Упродовж десяти днів тероборонівці відпрацьовуватимуть тактичні навички на місцях з охорони стратегічнично важливих об’єктів та координацію злагоджених дій усіх ланок оборони. Бійці братимуть участь у заняттях на полігоні, залучатимуться до патрулювання, разом з військовослужбовцями Збройних сил України, на блокпостах та в населених пунктах, охоронятимуть стратегічні об’єкти та адмінбудівлі.

Пишаємося нашими захисниками батьківщини!!!