АТ Херсонобленерго повідомляє про планове відключення

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території Вашого органу місцевого самоврядуваня.

09:08 02.09.2021

09:07 02.09.2021

09:04 02.09.2021

Новий проєкт «Школа тренерів з питань механізмів залучення громадян»

Міжнародна громадська організація “Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ” розпочинає новий проект «Школа тренерів з питань механізмів залучення громадян» і запускає набір учасників.

15:29 18.08.2021

Можливості для підприємців IT сектору

Вперше в Україні стартує секторальна освітня програма - Export Evolution IT, яка стане кроком до розвитку вашої компанії на глобальному рівні, сформує розуміння, як експортувати системно та отримувати більший прибуток за рахунок ефективної співпраці у форматі секторальних альянсів!

12:49 13.08.2021

АТ Херсонобленерго повідомляє про планове відключення

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території органу місцевого самоврядуваня.

10:50 11.08.2021