Оголошення

В Херсонській області стартували гарячі телефонні лінії для жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства

З 15 квітня в Херсонській області розпочали роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки  жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства та інші вразливі групи жінок та їх сім’ї.

18:37 21.04.2020

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Управлінням у справах ветеранів і внутрішньо переміщених осіб Херсонської обласної державної адміністрації розпочато роботу щодо виявлення нагальних потреб та проблемних питань внутрішньо переміщених осіб області для подальшого узагальнення та пошуку шляхів вирішення. За потреби просимо звертатись до відділу у справах внутрішньо переміщених осіб за тел. (095)5643813 або на електронну адресу управління veteran.vpo@gmail.com. (понеділок – п’ятниця, з 8-30 до 16-30, перерва з 12-00 до 13-00).

18:33 16.04.2020

Про скликання позачергової сесії

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ! 17 квітня 2020 року о 14:00 годині у приміщенні СБК села Тавричанка відбудеться засідання тридцять п'ятої позачергової сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради. Спільне засідання депутатських комісій відбудеться перед початком сесії. Запрошуємо Вас!

18:10 15.04.2020

Онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19

Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо гендерного впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців України. Результати цього опитування допоможуть правильно побудувати подальшу програмну діяльність та надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася. Кожен може долучитися до даного дослідження, відповівши на кілька запитань (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfqxWCe3DGZHFE894dEoNE-WYkA7intsTSWlHq3v76qiyUBZQ/viewform?fbclid=IwAR048xGe1BUzogtHtNBabZ-sg5MPESqT8ZJ9Mn94xvkC1VX_iVt3KbNVP2U )  Більш детально за посиланнями:  https://www.auc.org.ua/novyna/onlayn-opytuvannya-shchodo-gendernogo-vplyvu-pandemiyi-koronavirusu-covid-19-na-povsyakdenne https://www.facebook.com/decentralization.marathon/photos/a.1654907961499849/2650895578567744/?type=3&theater   Дедлайн опитування до 7 квітня 2020 року.

11:58 06.04.2020

Щодо проведення інформаційної роботи про необхідність дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо

Шановні мешканці! Відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, просимо вас ознайомитись з відповідними інформаційно-роз'яснювальними матеріалами. Також просимо не забувати про необхідность дотримання карантину, важливості допомоги батькам, піклування про сусідів тощо.  Виконавчий комітет

14:17 03.04.2020