Оголошення

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління АМУ – Тернопільський міський голова Сергій Надал, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, а також мер міста Золотоноша Віталій Войцехівський.

16:29 01.03.2021

Позачергова сесія

Шановні депутати! 03 березня 2021 року о 14.00 годині у приміщенні СБК села Тавричанка відбудеться засідання сьомої позачергової сесії восьмого скликання Тавричанської сільської ради.

18:15 23.02.2021

АТ Херсонобленерго повідомляє про планове відключення

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території Вашого органу місцевого самоврядуваня.

21:37 16.02.2021

АТ Херсонобленерго повідомляє про планове відключення

15:38 11.02.2021

Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні

Щороку 2 лютого весь світ відзначає День водно-болотних угідь. аби ще раз нагадати представникам влади та бізнесу, що їхня втрата — одна з найбільших загроз для існування не тільки річок та водойм, але й, без перебільшення, усього людства.

15:50 02.02.2021